O NAS

Spletno stran smo izdelali študentje smeri dvopredmetni učitelj z vezavo matematike v prvem letniku magisterija na Pedagoški fakulteti Univerze v Ljubljani v študijskem letu 2022/2023 kot projekt pri predmetu Informacijsko-komunikacijske tehnologije z didaktiko.

Želiš izvedeti, zakaj smo ustvarili Logikus?

razlogi by JuhartA is licensed under CC BY-NC-ND 4.0

Our Mission by JuhartA is licensed under CC BY-NC-SA 4.0

NAŠA MISIJA

Želimo približati logiko tako učencem kot tudi učiteljem. Zavzemamo se za aktivno pripravo učencev na šolska tekmovanja iz logike. Želimo si olajšati delo učiteljev s pomočjo dostopnega in strokovnega e-gradiva tudi na področjih šolskih tekmovanj.

Our Vision by JuhartA is licensed under CC BY-NC-SA 4.0

NAŠA VIZIJA

Kot ena izmed novih spletnih strani na področju specifičnih priprav na logična tekmovanja želimo v prihodnosti predvsem pridobiti na prepoznavnosti, kjer bo veliko vlogo igrala matematična strokovnost v kombinaciji s preprostostjo razlage.

Our Values by JuhartA is licensed under CC BY-NC-SA 4.0

NAŠE VREDNOTE

Zavzemamo se za učencu prijazno učno okolje, ki spodbuja aktivno učenje s pomočjo zadostne količine strokovno podprtega učnega materiala. Spodbujamo zagotavljanje zadostnih gradiv in sredstev za učitelje na področju vzgoje in izobraževanja.

Naša izobrazba by JuhartA is licensed under CC BY-NC-SA 4.0

STROKOVNI PRI SVOJEM DELU

Avtorji spletne strani

• Juhart, A.